Unikalna forma integracji

Nigdy nie tworzymy sztucznych scenariuszy

Stawiamy przed zespołem ludzi autentyczne zadanie, którego realizacja zostawi trwały rezultat i zmieni jakość życia innych ludzi. Budujemy zespoły w oparciu o prawdziwe cele i uniwersalne wartości. Rezultaty zaskakują nawet sceptyków.

Bez żadnej gry pozorów

Celem każdego projektu jest zapewnienie odbiorcom dostępu do istotnego dobra.  Nigdy nie działamy w idealnych warunkach – na drodze do celu zespół wolontariuszy musi mierzyć się z wieloma czynnikami, które z jednej strony utrudniają realizację zadania, z drugiej wymagają intensywnej współpracy całej grupy. To połączenie wyzwala wielką determinację, by zrealizować projekt.

 Prawdziwe i silne emocje budują prawdziwe i silne więzi 

"(...) wystarczyło wyjąć pracowników zza biurek, postawić przed nimi wspólny cel, za który poczuli się odpowiedzialni, by ramię w ramię go zrealizowali. I to jeszcze z dziką satysfakcją, chcąc dać z siebie jak najwięcej. Wolontariat załatwił w parę dni coś, czego nie mogły załatwić żadne szkolenia (...)" - to relacja osoby, która na zaproszenie swojego pracodawcy brała udział w jednym z naszych projektów.

Tworzy się zmotywowany zespół

Te emocje wracają potem z ludźmi do firmy - stworzony zespół działa dalej.  Budują też identyfikację pracowników z pracodawcą, który umożliwia im angażowanie się w trudne, ale istotne etycznie działania.