Ambasadorowie

Wspiera nas wiele znanych i opiniotwórczych osób. Udział w projektach biorą  przedstawiciele najwyższej kadry zarządzającej, wolnych zawodów oraz artyści. 
Pierwszymi Ambasadorami Navegadores zgodzili się zostać Magdalena Cielecka i Krzysztof Wielicki.

Magdalena Cielecka. Aktorka. W latach 1995-2002 występowała w Starym Teatrze w Krakowie. Od roku 2001 aktorka Teatru Rozmaitości w Warszawie. Członek Polskiej Akademii Filmowej. Wyjątowo ceniona za "bezkompromisową drogę artystyczną, za nierozmienianie się na drobne, za odporność na kicz i komercję, za ciągłe podwyższanie poprzeczki zawodowej, za smak, gust i konsekwentny wizerunek, za profesjonalizm we współpracy z mediami. Za to, że choć wciąż obecna, jest coraz bardziej pożądana i przez publiczność i przez dziennikarzy…" ("Twój Styl"). W 2014 odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi za "zasługi dla rozwoju polskiej kultury, za osiągnięcia w pracy twórczej i działalności artystycznej".  

Krzysztof Wielicki. Członek The Explorers Club. Piąty człowiek na Ziemi, który zdobył Koronę Himalajów (14 szczytów o wysokości ponad 8000m npm).Na trzy z nich: Mount Everest, Kanczendzongę i Lhotse wszedł zimą jako pierwszy. Na Lhotse stanął samotnie w noc sylwestrową w gorsecie, który nosił po uszkodzeniu kręgosłupa w górach. Na Broad Peak "wbiegł" solo w ciągu jednego dnia (pierwsze na świecie wejście z bazy na szczyt ośmiotysięcznika w ciągu jednej doby). Na Dhaulagiri (w 16 godzin) i Sziszapangmę wspiął się sam, wytyczając nowe drogi. Samotnie wspinał se też na Gaszerbruma II i Nanga Parbat.W 2000 roku uhonorowany został prestiżową światową nagrodą Explorer (motto: Explorare Ausis - Tym Którzy Mają Odwagę Odkrywać).